fbpx

Jak stworzyć szafę marzeń i odnaleźć własny styl? Ruszyła sprzedaż kursu online

by Dorota Zalepa
6 komentarzy

Już jest! Wreszcie mogę ogłosić, że mój pierwszy elektroniczny produkt ujrzał światło dzienne. Gdy planowałam, że do końca roku stworzę mój pierwszy produkt, po cichu bałam się, że nic z tego nie wyjdzie, tym bardziej, że praca na macierzyńskim jest bardzo trudna. Stworzyłam produkt wysokiej jakości, dopięty w każdym szczególe, przetestowany przez cudowne kobiety. Informacja zwrotna o tym, że kurs pomógł im przeprowadzić metamorfozę w szafie i życiu, sprawia, że jestem bardzo dumna z tego kursu! Wiem, że działa i wiem, że pomoże wielu kobietom uporać się z ich szafą, odnaleźć własny styl i popracować nad samooceną.

 

Sprzedaż kursu Jak stworzyć szafę marzeń i odnaleźć własny styl? właśnie się rozpoczęła i będzie trwała przez dwa tygodnie, a potem zamykam ją aż do wiosny następnego roku. Pamiętaj jednak, że kupując kurs teraz będziesz miała dostęp do wszystkich aktualizacji, które pojawią się w przyszłości.

 

 

Skąd pomysł na kurs online o tej tematyce?

 

Tematyki wcale nie musiałam szukać, bo od wielu lat poruszam na blogu temat świadomej mody i budowania szafy kapsułowej. Stworzyłam też grupę na Facebooku liczącą ponad 6 tysięcy kobiet, które chcą rozwijać swój styl w oparciu o zasady slow fashion i żyć bardziej uważnie. Tematy około modowe to jedne z najbardziej poczytnych tematów na blogu. Kurs jest odpowiedzią na najczęściej pojawiające się pytania i problemy.

Zaczynałam od chaosu w szafie, ciągle ubierałam się tak samo, nie wiedziałam jakie kolory mi pasują i jakie fasony powinnam wybierać. Miałam misz masz wszystkiego i wciąż nie miałam się w co ubrać, a gdy pojawiała się okazja by założyć coś bardziej szykownego załamywałam ręce i pędziłam do sklepu, by na szybko znaleźć coś, co i tak do końca nie spełniało moich oczekiwań. Miałam serdecznie dość mojej szafy, czułam się źle w swoich ubraniach, chciałam wyglądać bardziej kobieco, niekoniecznie zakładając mini.

 

Zaczęłam zgłębiać temat kapsułowej szafy i poszukiwać własnego stylu. Nie obeszło się oczywiście bez wpadek, na przykład nosiłam czarne bluzki, które bardzo mocno kontrastowały z moją urodą. Uczyłam się siebie, czytałam mnóstwo pozycji na temat poszukiwania stylu, podpatrywałam dziewczyny, których styl mi się podoba, wzięłam udział w wielu wyzwaniach modowych, odnalazłam swoje kolory i nauczyłam się przeprowadzać analizę kolorystyczną (jestem w trakcie kursu na kolorystkę), bo chciałabym uzyskać licencję, by pomóc jak największej liczbie kobiet.

Jak wygląda moja szafa teraz?

 

Mam mniej ubrań, ale lepszej jakości i przede wszystkim dopasowane do mojego stylu życia, aktywności i preferencji modowych. Gdy pojawia się okazja, bym założyła coś bardziej szykownego, nie pędzę do sklepu, tylko wybieram rzeczy z mojej szafy. Ubrania, które posiadam dają się miksować, mogę stworzyć znacznie więcej ciekawych stylizacji z mniejszej liczby ubrań. Znam swój styl. Uwielbiam styl minimalistyczny i paryski szyk, to głównie im jestem wierna. Stawiam na klasykę, która nigdy nie wychodzi z mody i łączę ją z elementami z najnowszych trendów, dzięki czemu wcale nie czuję nudy. Mam świadomość siebie, swojego ciała, sylwetki i wieku. Wiem jak chcę wyglądać, a moja szafa w pełni spełnia moje oczekiwania.

 

 

Kurs – Jak stworzyć szafę marzeń i odnaleźć własny styl?

 

Stworzyłam kurs  w oparciu o problemy tysięcy dziewczyn, które były sygnalizowane na mojej grupie na Facebooku, obserwowanie ich drogi od totalnego chaosu do dużej świadomości siebie i pewności modowej. Poznałam techniki stylistek i przełożyłam je na własny grunt. Kurs Jak stworzyć szafę marzeń i odnaleźć własny styl? jest kursem kompleksowym, w którym oprócz tego, że zorganizujesz swoją kapsułową szafę, odnajdziesz własny styl, przeprowadzisz analizę kolorystyczną i poznasz triki podkreślające Twoją sylwetkę. Zbudujesz wymarzoną szafę na miarę swoich potrzeb i wreszcie będziesz miała się w co ubrać.

 

 

Dla kogo jest kurs?

 

Jeśli marzysz o spójnej i harmonijnej szafie, która odpowiada na Twoje potrzeby, szukasz ubrań podkreślających atuty Twojej sylwetki, chcesz poznać kolory, które są twarzowe i przypisać się do konkretnego typu urody i wreszcie chciałabyś ZAWSZE mieć się w co ubrać, to ten kurs jest dla Ciebie!

 

Kurs składa się z 9 modułów, w których znajdziesz materiały PDF, lekcje wideo, audio, arkusze z ćwiczeniami, ramy kolorystyczne oraz rozbudowany PLANNER SZAFY. Odbywa się na dedykowanej, bardzo wygodnej platformie. Wszystkie materiały (poza wideo) będziesz mogła pobrać na swój komputer. Przez pierwszy tydzień sprzedaży obowiązuje cena promocyjna, która już się nie powtórzy w późniejszych edycjach kursu.

 

Pierwsze opinie o kursie

 

Dorota zawsze była dla mnie drogowskazem i niedoścignionym wzorem w dziedzinie tworzenia własnego stylu – z tego co mamy dostępne w sklepach wyławia ponadczasowe perełki, które opierają się trendom. Wraz z lekturą jej bloga moja szafa ewoluowała: mam już bazę, dobrze się czuję w swoim ciele i ubieram się w 5 min. na każdą okazję. Myślałam, że po takiej przemianie nie potrzebuję już kursu… Myliłam się! Od pierwszych lekcji zobaczyłam, że choć podążałam dobrą drogą, to jednak była to wędrówka na ślepo! Dopiero pełna analiza kolorystyczna, ćwiczenia, poznanie dodatkowych informacji o tkaninach, sposobach na podkreślenie zalet mojej sylwetki i wszystkich tych drobnych zasad i niuansów pozwoliło mi dojrzeć swoje błędy i sekcje, które wymagają poprawy. Natomiast struktura kursu, która prowadzi „jak po sznurku” przez tę pracę, pozwoliła mi nakreślić plan działania! Pozostało ruszyć na zakupy! Kasia Borysionek

 

 

Jeśli jeszcze się wahasz, obejrzyj filmik z kursu

 

 

W tworzenie kursu włożyłam ogromną ilość pracy. Pracowałam nad nim przez półtora roku z przerwą na urodzenie dziecka. Cała chronologia kursu jest bardzo przemyślana, po to, byś krok po kroku mogła stworzyć szafę o jakiej marzysz, poznała swoje atuty, kolory, styl, nauczyła się siebie i byś wreszcie cieszyła się i bawiła modą. By ubieranie się nie zajmowało Ci dużej ilości czasu, a każdy Twój zestaw był spójny i modny. Byś w pełni akceptowała siebie i pokochała swój styl!

Do zobaczenia na kursie!

 

 

Jeśli podobał Ci się wpis, proszę udostępnij go dalej. Dziękuję! :)
Podobne wpisy