KAMERALNE ŚWIĘTA na zdjęciach

by Dorota Zalepa
20 komentarzy

Święta minęły za szybko. Czas był cudowny, bo spędzony w gronie najbliższej rodziny. Pełen radości, uśmiechu, życzeń i rozmów do późnych godzin nocnych.

Uwielbiam Święta Bożego Narodzenia. Znowu mogliśmy się spotkać przy stole pełnym pyszności, wszyscy razem, bez wymówek. To czas kiedy inne sprawy odchodzą na dalszy plan. Czas odpoczynku, pojednania, miłości i radości z narodzenia Pańskiego. Aspekt religijny tych świąt jest dla całej mojej rodziny bardzo ważny, dlatego nie zabrakło modlitwy, czytania Pisma Świętego i kolędowania.

 

Czas wracać do obowiązków, ale jeszcze zobaczcie jak wypadły KAMERALNE ŚWIĘTA na zdjęciach  :)

 

święta bożego narodzenia

 

Tak biesiadowaliśmy w Wigilię. Jedzenia jak zwykle było mnóstwo. Mój ulubiony barszcz z uszkami w wykonaniu mojej mamy, krokiety z pieczarkami no i oczywiście pierogi z kapustą i grzybami.

 

święta bożego narodzenia

 

Mikołaj się spisał. Sprawił mi najlepsze prezenty jakie mogłam sobie wymarzyć. Okazuje się, że zaglądał na moje wishlisty, które pojawiły się na blogu, bo pod choinką znalazłam obiektyw EF 50 mm f/1.8 z sierpniowej wishlisty oraz książkę Scotta Kelby’ego z serii  Sekrety Mistrza Fotografii Cyfrowej, o których pisałam w świątecznej wishliście.

swieta3

swieta10

swieta11

 

Od razu zabrałam się do studiowania książki i wypróbowałam obiektyw. Różnica pomiędzy tym obiektywem, a tym, który był w standardzie jest ogromna. Jeszcze się jego uczę, ale parę fotek wykonałam od razu :)

 

swieta6

 

swieta12

 

Przy okazji możecie zobaczyć część ozdób świątecznych, które zrobiły fajny klimat w moim mieszkaniu.

 

swieta1

 

swieta5

swieta13

swieta7

 

Święta minęły, czas zabrać się do intensywnej pracy nad blogiem. Mam mnóstwo planów na nadchodzący rok, o których Wam jeszcze napiszę. Blog czeka też mała metamorfoza :)
Napiszcie jak Wy spędziliście święta, czy Mikołaj trafił z prezentami, czy odpoczęliście? Dajcie znać jak czujecie się po 3 dniowym biesiadowaniu, ja dziś wyruszam na siłownię by spalić trochę kalorii :)

 

Jeśli podobał Ci się wpis, proszę udostępnij go dalej. Dziękuję! :)
Podobne wpisy