Pytania od czytelników i wznowienie newslettera

by Dorota Zalepa
25 komentarzy

Co jakiś czas pytacie mnie kiedy ruszy Kameralny Newsletter. Nie bez powodu zrobiłam przerwę w jego wysyłce. Z jednej strony wakacje były czasem zmniejszonej aktywności blogowej, posty pojawiały się trochę rzadziej, a co za tym idzie nastąpiła także przerwa w wysyłce newslettera, z drugiej strony chciałam dobrze przemyśleć jego formę. W mailach, które otrzymuję od znajomych blogerów, najbardziej cenię sobie wartość dodaną, coś czego nie znajduję na ich blogach. Dlatego nie chciałabym wysyłać Wam jedynie informacji o nowych postach. Nadal chciałabym prowadzić mini-kulisy blogowania droga mailową, ale zdaję sobie sprawę, że nie wszyscy moi czytelnicy są blogerami. Muszę zatem pomyśleć o każdym z Was. Zależy mi byście w mailach otrzymywali coś extra, dlatego postanowiłam stworzyć sesję Q&A (Questions and Answers, czyli pytania i odpowiedzi) na blogu, byśmy mogli poznać się bliżej.

 

Zmiany na blogu

 

Nie wiem czy zauważyliście drobne zmiany na blogu. Przede wszystkim uporządkowałam kategorie. Głównym nurtem przewodnim bloga staje się tematyka SLOW LIFE, która już od dłuższego czasu jest rozwijana i cieszy się dużym zainteresowaniem. Znajdują się w niej posty o celebrowaniu życia, szczęściu, motywacji, pokonywaniu własnych barier, życiu tu i teraz. Na blogu pojawia się także temat świadomej mody, poszukiwania własnego stylu, budowaniu szafy zgodnej z naszymi potrzebami – czyli SLOW FASHION. Niekiedy otrę się także o zdrowy styl życia (slow food) i slow beauty – przede wszystkim bardzo zainteresowała mnie naturalna pielęgnacja z użyciem organicznych kosmetyków, ale o tym napiszę niebawem.

Blog obrał kurs w kierunku uważnego życia, świadomej mody, zdrowego stylu życia. Dużym zainteresowaniem cieszą się także posty o kulisach blogowania, nie martwcie się, cykl nadal pozostaje na blogu, znajdziecie je w kategorii BLOG.

 

Na blogu, w górnym menu pojawiła się także nowa zakładka Zacznij TU. Chciałabym, by nowe osoby, trafiające na bloga, mogły szybko zorientować się o czym on jest. To także swoista mapa bloga, kierująca czytelników do najważniejszych kategorii i postów. Pisałam Wam, że stworzenie takiej mapy dobrze wpływa na pozycjonowanie, nadal możecie pobrać mój darmowy e-book o pozycjonowaniu.

 

Na Newsletter możecie zapisać się korzystając z poniższego formularza:

 

Pytania od Was

 

Przechodząc do meritum tego wpisu. Chciałabym Was lepiej poznać. A najlepszą formą jest po prostu rozmowa. Dlatego jeśli macie do mnie jakieś pytania, bez względu na to jakiego tematu dotyczą – mogą to być pytania dotyczące blogowania, mody, planów, organizacji, odżywiania, mojego życia itd. – proszę zadajcie je w komentarzach. Pozwolą mi one poznać Wasze preferencje i oczekiwania. Dzięki Waszym pytaniom/sugestiom, będę w stanie dostroić Kameralny Newsletter, ale także tematy poruszane na blogu, do Waszych zainteresowań. Na wszystkie pytania odpowiem za pośrednictwem newslettera i – jeśli uzbiera się ich więcej – stworzę oddzielny post na blogu.

 

W tym miejscu chciałabym Wam także podziękować za zaangażowanie i Wasz, niewątpliwie bardzo cenny, wkład w tworzenie tego miejsca. DZIĘKUJĘ, jesteście wspaniali! :)

 

Jeśli podobał Ci się wpis, proszę udostępnij go dalej. Dziękuję! :)
Podobne wpisy