fbpx

Formularz zgłoszeniowy do analizy kolorystycznej online

Link do zakupu analizy kolorystycznej online

Jakie zdjęcia przygotować do analizy kolorystycznej online?

 

  • 2-3 zdjęcia portretowe, bez makijażu, na białym tle, z twarzą zwróconą w stronę okna. Jeśli masz długie włosy, jedno zdjęcie niech będzie w rozpuszczonych włosach, drugie z włosami związanymi do tyłu. Nie zakładaj okularów i nie korzystaj z filtrów wygładzających twarz. Patrz prosto w obiektyw. Do zdjęcia załóż bluzkę w białym (kremowym) kolorze lub bluzkę na ramiączkach.
  • Kilkanaście zdjęć z przyłożonymi do twarzy ubraniami (lub dowolnymi materiałami) w różnych kolorach. Im więcej kolorów tym lepiej. Jeżeli farbowałaś włosy w przeszłości na inny kolor i masz takie zdjęcia, możesz je także dołączyć.

Prawidłowe oświetlenie jest niezwykle ważne, dlatego gdy będziesz robiła sobie zdjęcia, stań proszę przodem do naturalnego źródła światła, np. przodem do okna. Nie rób zdjęć w dni, gdy niebo jest bardzo zachmurzone, lub odwrotnie – gdy świeci ostre, jaskrawe słońce prosto w twarz. Zdjęć nie powinno się także doświetlać sztucznie lampą! Zdjęcia powinny być w wysokiej rozdzielczości, proszę ich nie zmniejszać.

 

Zdjęcia proszę przesłać za pośrednictwemhttps://wetransfer.com/ lub https://drive.google.com/na adres mailowy sklep@kameralna.com.pl.

Jeżeli będę potrzebowała dodatkowych informacji lub zdjęć, skontaktuję się z Tobą drogą mailową.