O MNIE

Hej! Nazywam się Dorota Zalepa, z wykształcenia jestem marketingowcem, co przydaje mi się w pracy nad blogiem. Przez kilkanaście lat trenowałam wyczynowo Taekwondo, byłam uczestniczką Kadry Narodowej, zdobyłam m.in. tytuł Mistrzyni Świata i Europy. Wiedza, którą zdobyłam przez lata treningów, przydaje się nie tylko podczas tworzenia postów o zdrowym stylu życia, ale także postów motywacyjnych, które mają za zadanie pomóc Czytelnikom w odnalezieniu ich sposobu na szczęśliwe życie.

Kocham celebrować życie. Bycie tu i teraz jest moją receptą na szczęście. Uwielbiam łapać momenty za pomocą aparatu fotograficznego, kocham kino i dobrą, relaksującą lekturę. Odpoczywam przy soulowej muzyce i czerpię garściami podczas podróży. Lubię modę w wersji SLOW. Nie jest to jednak typowy blog o modzie, nie podążam za trendami, jestem wierna sobie i dopasowuję zawartość garderoby do mojego stylu życia. Wolę mieć mniej ubrań, ale za to lepszej jakości, niż szafę wypełnioną po brzegi kiepskiej jakości odzieżą, której nie będę umiała ze sobą łączyć (tak było kiedyś).

 

Na blogu inspiruję i motywuję do szczęśliwego życia w rytmie slow. Postom o slow life towarzyszą tematy związane ze świadomą modą – slow fashion, naturalną pielęgnacją i slow food. Nie chcę ograniczać się do jednej dziedziny, dlatego zdecydowałam się na blog lifestylowy, jednak wszystkie kategorie łączy tematyka uważnego życia.

 

Nazwa Kameralna idealnie pasuje i do mnie, i do tego miejsca. Mam nadzieję, że znajdziesz tu czas na chwilę refleksji do prowadzenia szczęśliwego życia, zainspirujesz się do stworzenia garderoby na miarę Twoich potrzeb oraz znajdziesz informację na temat zdrowej pielęgnacji i odżywiania.

 

Gdzie możesz mnie znaleźć?

 

Jeśli masz jakieś pytania, pisz śmiało na mój adres mailowy: kontakt@kameralna.com.pl

Zajrzyj także na moje profile społecznościowe:

 

Zapisz się do Kameralnego Newslettera

 

Zyskasz dostęp do dodatkowych treści niepublikowanych na blogu. Odbiorcy Newslettera otrzymują ciekawe materiały do wydruku (Planner Szafy, e-book o pozycjonowaniu bloga, plakaty motywacyjne i inne). Nie wysyłam spamu i pilnuję, by maile były dla Czytelników atrakcyjne. :)

Close