fbpx

O MNIE

by Dorota Zalepa

Hej! Nazywam się Dorota Zalepa, z wykształcenia jestem marketingowcem, przez kilkanaście lat trenowałam wyczynowo Taekwondo, byłam uczestniczką Kadry Narodowej, zdobyłam tytuły Mistrzyni Świata i Europy. Wiedza, którą zdobyłam przez lata treningów, przydaje się nie tylko podczas tworzenia wpisów o zdrowym stylu życia, ale także postów motywacyjnych, które mają za zadanie pomóc Czytelnikom odnaleźć ich sposób na szczęśliwe życie.

 

Kocham celebrować życie. Bycie tu i teraz jest moją receptą na szczęście. Uwielbiam łapać momenty za pomocą aparatu fotograficznego, kocham kino i dobrą, relaksującą lekturę. Odpoczywam przy soulowej muzyce i czerpię garściami podczas podróży. Lubię modę w wersji SLOW. Nie jest to jednak typowy blog o modzie, nie podążam za trendami, jestem wierna sobie i dopasowuję zawartość garderoby do mojego stylu życia. Wolę mieć mniej ubrań, ale za to lepszej jakości, niż szafę wypełnioną po brzegi kiepskiej jakości odzieżą, której nie będę umiała ze sobą łączyć (tak było kiedyś). Na blogu pokazuję jak stworzyć szafę kapsułową dopasowaną do naszych potrzeb i stylu życia. Stworzyłam także kurs online, dzięki któremu setki kobiet odkrywa swój styl, kolory, fasony, które im pasują i tworzą capsule wardrobe z prawdziwego zdarzenia.

 

Na blogu inspiruję i motywuję do szczęśliwego życia w rytmie slow. Postom o slow life towarzyszą tematy związane ze świadomą modą – slow fashion, naturalną pielęgnacją i slow food. Nie chcę ograniczać się do jednej dziedziny, dlatego zdecydowałam się na blog lifestylowy, jednak wszystkie kategorie łączy tematyka uważnego życia.

 

Nazwa Kameralna idealnie pasuje i do mnie, i do tego miejsca. Mam nadzieję, że znajdziesz tu czas na chwilę refleksji do prowadzenia szczęśliwego życia, zainspirujesz się do stworzenia garderoby na miarę Twoich potrzeb oraz znajdziesz informację na temat zdrowej pielęgnacji i odżywiania.

 

Gdzie możesz mnie znaleźć?

 

Jeśli masz jakieś pytania, pisz śmiało na mój adres mailowy: kontakt@kameralna.com.pl

Zajrzyj także na moje profile społecznościowe:

Zajrzyj też do mojego sklepu, w którym pojawiają się ciekawe i inspirujące materiały związane z uważnym życiem i świadomą modą.

 

Zapisz się na SLOW Newsletter i pobierz darmowy PLANNER SZAFY oraz arkusze do planowania

 

Zapisując się na SLOW newsletter otrzymasz darmowy Planner Szafy oraz arkusze do planowania pracy, odpoczynku i pielęgnacji. SLOW newsletter to forma moich bardzo osobistych listów do czytelników. Piszę o uważnym życiu, świadomej modzie i wielu tematach bliskich memu sercu. Pilnuję, by były to treści wartościowe, z których każdy wyniesie coś dla siebie.