fbpx

Kameralne inspiracje – ciekawe linki z sieci

by Dorota Zalepa
27 komentarzy

Dawno nie polecałam Wam ciekawych miejsc w sieci, a nazbierało mi się sporo inspirujących linków. Dlatego dziś zapraszam Was do małego przeglądu Internetów.

 

 

  • Jeśli nie macie pomysłu na swój Instagram, zajrzyjcie na profil alabasterfox. Adrianna robi przepiękne zdjęcia, a jej profil rozwija się w szalonym tempie. Autorka nie używa lustrzanki, programów do obróbki zdjęć, wszystkie zdjęcia wykonuje telefonem i obrabia przy pomocy aplikacji Instagram. Efekt jest powalający. Jeśli jesteście ciekawi jak Adrianna wykonuje takie piękne zdjęcia, zajrzyjcie do postu na jej blogu.

instagram-alabasterfoxźródło: alabasterfox

 

 

mammamija-blogźródło: mammamija.pl

 

 

  • Ajka opisuje swoją drogę do zakupowej wolności, w której realizuje prawdziwe, niewykreowane przez otoczenie, potrzeby. Zakupy przestały być upragnioną formą spędzania wolnego czasu, ale zajęły odpowiednie miejsce w jej życiu. Zdecydowanie nie jest to łatwa droga, ale warta wysiłku.

To był trudny okres, bo wymagał nauczenia się szczerości wobec samej siebie. Musiałam przestać się okłamywać. Skończyć z wmawianiem sobie nieistniejących potrzeb, oglądaniem się na obce wzorce. Zajrzeć w siebie, poznać się, zacząć od siebie więcej wymagać. Wprowadzić dyscyplinę.

 

  • 7 kroków do poprawy stylu pisania. U mnie największym problem są rozbudowane zdania, dlatego przed każdą publikacją skracam swój tekst i usuwam zbędne ozdobniki. Warto przejrzeć cały blog. Można się z niego sporo nauczyć.

 

jesienne-wyprzedaze

To tyle na dziś. Mam nadzieję, że czujecie się zainspirowani. Zajrzyjcie także do internetowego przeglądu z października, w którym większość odkryć miała charakter motywacyjny. A jeśli wpadliście na coś ciekawego w sieci dajcie koniecznie znać w komentarzach.

 

PS Zdjęcie tytułowe pochodzi z mojego Instagrama.

 

Zapisz się na Kameralny Newsletter i odbierz darmowy e-book – Jak pozycjonować bloga? :)

Jeśli podobał Ci się wpis, proszę udostępnij go dalej. Dziękuję! :)
Podobne wpisy