fbpx

Kameralne inspiracje 1/03

by Dorota Zalepa
8 komentarzy

Tunezja zdominowała ostatnie wpisy. Myślę, że wystarczy na jakiś czas postów podróżniczych, choć żywię głęboką nadzieję, że długo nie będę musiała czekać na kolejne. Żeby Was nie zanudzać na dzisiaj zaplanowałam wpis z cyklu Kameralne inspiracje. Poprzedni tego typu post możecie przeczytać tutaj.

Inspirujące linki

 

1. 27 powodów, dla których warto siedzieć przy oknie w samolocie. Lecąc do Tunezji, siedziałam przy oknie, ale niestety było już ciemno i nic nie było widać.

2. Pozostajemy w temacie podróży. Byliście na Kubie? Ja nie, ale jej namiastkę poznałam z relacji Kasi Kędzierskiej . Dziewczyna kocha podróże i zaraża nimi innych, sama organizuje wyjazd od a do z. Obecnie przebywa w Portugalii i na bieżąco możemy śledzić jej pobyt i podziwiać zdjęcia na blogu simplicite.pl.

3. Miss Ferreira to jedna z moich ulubionych blogerek  przedstawiających modę. Nie tylko dlatego, że jest mamą trójki dzieci, a przy tym rewelacyjnie wygląda, ale także dlatego że świetnie pisze, lekko i z charakterem. Jak do tego dołożymy bajeczne zdjęcia, mamy blog idealny. Bardzo spodobał mi się wpis – Raj utracony, o Brazylii. Furorę robią także anegdotki rodzinne.

4. Ostatnio odkrywam coraz więcej blogów zagranicznych. Na WishWishWish natknęłam się całkiem niedawno i od razu mnie zauroczył. Carrie pisze o modzie, urodzie, podróżach, a do tego robi świetne zdjęcia. Pozytywne i przyjemnie miejsce, aż chce się tam przebywać.

5. Pamiętacie mój wpis o prawie w fotografii, w którym pisała m.in. jakie zdjęcia możemy publikować w Internecie? Ja staram się publikować wyłącznie zdjęcia mojego autorstwa, ale w razie braku odpowiedniej fotografii, mogę skorzystać z banków darmowych zdjęć. Całą listę wymienił Jacek Kłosiński na swoim blogu.

6. Symulator fotograficzny. Jeśli nadal macie problemy z ustawieniami swojej lustrzanki, tutaj możecie poćwiczyć. W zależności od ustawień, zobaczycie od razu jaki wyjdzie efekt.

7. Nie wiem czy wiecie, ale dziś jest Dzień Mężczyzny. Jeśli nic nie zaplanowałyście (podobnie jak ja) możecie  przygotować wieczór filmowy i wybrać jeden z listy 10 filmów na męski wieczór, którą przygotował Daniel.

 

To tyle jeśli chodzi o linki. Zdjęć  z ostatniego tygodnia nie wrzucam, bo są to zdjęcia z Tunezji, które już widzieliście. Mam ich o wiele więcej (jak chociażby zdjęcie z dzisiejszego postu), i  przy okazji różnych notek będą się jeszcze pojawiały.

 

Jeśli natknęliście się na jakieś ciekawe artykuły, blogi , także te zagraniczne, dajcie koniecznie znać. Chętnie poczytam coś nowego.

 

Jeśli podobał Ci się wpis, proszę udostępnij go dalej. Dziękuję! :)
Podobne wpisy