Kameralne Inspiracje – ciekawostki z Internetu

by Dorota Zalepa
25 komentarzy

Dawno na blogu nie publikowałam Kameralnych Inspiracji, czyli ciekawych linków znalezionych w sieci, które kiedyś pojawiały się regularnie. Nie wiem jak Wy, ale ja lubię odkrywać inspirujące miejsca w Internecie, zapisuję je sobie w Evernote (znacie?), by móc później do nich wrócić. Uzbierała się ich pokaźna liczba, także te najciekawsze podrzucam Wam.

 

Mówi się, że „jeśli zaczniesz robić to co naprawdę lubisz ,zaczniesz na tym zarabiać, nigdy więcej nie będziesz musiał pracować”. Ale jeśli spojrzymy na to z innej strony to można powiedzieć że „jeśli ze swojej pasji uczynisz źródło zarobkowania, będziesz pracował 24 godziny na dobę”. Będziesz tyrał jak wół.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kessara

 

Najchętniej czytane na blogu:

 

1. Aranżacja mojego domowego biura – kilka niewielkich gadżetów sprawiło, że moje miejsce pracy wygląda znacznie przyjemniej.

 

2. Kulisy blogowania – czego unikam jako blogerka? – post, który wywołał sporą lawinę pytań.

 

3. Wyprzedaż szafy – stwórzmy razem międzyblogowy second-hand – projekt, do którego przystąpiło już ponad 20 osób, wciąż jest taka możliwość, zachęcam do przeglądania ofert innych uczestniczek.

 

4. 5 przepisów na truskawki – sezon pomału się kończy, ale jest jeszcze szansa na przygotowanie pysznej tarty truskawkowej, biszkoptu, deseru, czy przetworów.

 

To tyle z mojej strony, jeśli natrafiliście na jakieś ciekawe artykuły, linki godne polecenia, podrzucajcie je w komentarzach. Miłego czytania!

 

Zapisz się do Kameralnego Newslettera i zyskaj dostęp do unikatowych treści i poradników. :)

Jeśli podobał Ci się wpis, proszę udostępnij go dalej. Dziękuję! :)
Podobne wpisy