fbpx

Kameralne inspiracje – maj

by Dorota Zalepa
25 komentarzy

Dzień Dziecka to wyjątkowy dzień nie tylko dla maluchów, ale także dla mnie. Niekoniecznie spodziewam się łakoci i upominków od moich rodziców, ale MAMO jeśli to czytasz to przypominam, że pomimo moich trzydziestu paru wiosen, nadal jestem Twoim dzieckiem.

Dzień dziecka jest dobrą wymówką na zamówienie obiadu na wynos, wyjście na ciastko z kawą do miasta, obejrzenie całej serii „Przyjaciół”, czy zwykłe leniuchowanie na kanapie z książką.

Maj minął, oznacza to, że na blogu czas na porcję Kameralnych inspiracji. Jest to comiesięczny cykl, w którym zamieszczam ciekawe linki, parę zdjęć, także tych Instagramowych oraz 3 najpoczytniejsze wpisy w miesiącu.

To lecimy, bo lody czekają.

Inspirujące linki

  • Zagraniczny blog o modzie, który pokochałam od pierwszego zdjęcia. Bo głównie one przyciągają moją uwagę. Co ciekawe, autorka bloga do wszystkich zdjęć pozuje w okularach przeciwsłonecznych.

 

Zdjęcia

Mój brat zażyczył sobie portret. Stwierdził, że skoro szlajam się po mieście z modelkami, on chętnie posłuży mi jako model. Tak więc powstała mini sesja nad Jeziorem Długim w Olsztynie.

wiktor

wiktor2

Balkon gotowy, już niedługo zobaczycie jego pełną metamorfozę. Muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona z efektu.

balkon

Niespodzianka od męża na rocznicę ślubu.

 Największą liczbę polubień na Instagramie w maju zdobyło zdjęcie tarty z truskawkami. Wiecie co dobre!

Trzy najpopularniejsze posty majowe

1. Dwa projekty aranżacji mojego salonu.

2. Kanapki na cztery sposoby.

3. Moje zakupy i wrażenia z pierwszej wizyty w Ikei.

 

To by było na tyle, zostawiam Was z porcją ciekawych linków, które – mam nadzieję – przypadną Wam do gustu. Podrzucajcie swoje, albo idźcie na lody z dużą ilością bitej śmietany, co mam zamiar zaraz uczynić. Miłego Dnia Dziecka :)

 

Jeśli podobał Ci się wpis, proszę udostępnij go dalej. Dziękuję! :)
Podobne wpisy