fbpx

Kameralne inspiracje #10

by Dorota Zalepa
14 komentarzy

Kameralne Inspiracje pojawiają się zazwyczaj pod koniec miesiąca, a tutaj mamy już połowę listopada. Koniec października był zarezerwowany na Blog Forum Gdańsk, stąd małe opóźnienie. Wybaczcie! Mam za to dla Was tyle inspirujących linków, że nie wiem czy zmieszczą się w jednym poście, ale wybiorę te najbardziej wartościowe.

No to lecimy ;)

Inspirujące linki

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • 10 sposobów na zwiększenie produktywności, według freelanserki Gosi. Radę „przestań zaczynać, zacznij kończyć” wzięłam sobie bardzo do serca.

 

 Październikowe zdjęcia

Szaruga za oknem to ogromne wyzwanie dla mnie i mojego aparatu. Uraczę Was zatem zdjęciami z Gdańska!

blogforumgdansk2

gdansk5

gdans5

gdansk6

gdansk8

gdansk9

gdansk10

Instagramowe kadry z mojego życia

instagram_kameralnaKameralna na Instagramie

 

1. Mój cudowny salon! Wciąż mi się nie znudził :)

2. Świąteczne dekoracje w sklepach. Nie przeszkadza mi, że tak szybko, lubię święta.

3. Moja fryzura, kiedy nie mam ochoty na układanie włosów. Na Instagramie pod zdjęciem pisaliście, że dobrze tak wyglądam, czym zachęciliście mnie do częstszego zostawiania włosów samym sobie.

4. Jak zawsze – ooostaaatniii!

 

Popularne na blogu

 

1. Ciekawe gadżety fotograficzne, których używam podczas sesji na bloga. Uzbierałam niezłą kolekcję gadżetów fotograficznych, oczywiście nie wszystkie znalazły się na zdjęciach. Niedługo będę musiała znaleźć dla nich jakiś oddzielny składzik.

 

2. Podsumowanie moich dwóch lat blogowania. Opowiadam o sukcesach i dzielę się trudnościami, które musiałam pokonać w ciągu tych dwóch lat istnienia Kameralnej.

 

3. Zdrowe nawyki bez wyrzeczeń – czyli takie, które nie wymagają specjalnych przygotowań i  możemy je wprowadzać przy okazji innych czynności.

 

 

I jeszcze jedno małe ogłoszenie na koniec, o którym subskrybenci newslettera już wiedzą. Szykuję dla Was (i dla siebie też)  fajny i całkiem spory projekt fotograficzny. Pomysł jeszcze dojrzewa, alej już niedługo pokażę go światu. Będzie dotyczył zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, które uwielbiam. Mam nadzieję, że dołączycie. Będzie naprawdę inspirująco!

 

 

Jeśli spodobał Ci się post, zachęcam Cię do śledzenia bloga na Bloglovin, dołączenia do mnie na Facebooku lub Instagramie, a jeśli chcesz utrzymywać ze mną bardziej prywatny kontakt, zapisz się do Kameralnego Newslettera :)

Jeśli podobał Ci się wpis, proszę udostępnij go dalej. Dziękuję! :)
Podobne wpisy