Nowa odsłona bloga

by Dorota Zalepa
31 komentarzy
nowa_odsłona_bloga

Tadaam! Nowa odświeżona kameralna gotowa.

W tym roku z planami ruszyłam pełną parą. Pierwszym i najważniejszym punktem moich planów na 2014 jest rozwój bloga. Zmienia się nie tylko szablon, ale także dodaję nowe tematy, które mam nadzieję przypadną Wam do gustu. Ale po kolei.

Nowy szablon bloga i logotyp

Poprzedni szablon bloga był bardzo klasyczny. Podobał mi się, ale wraz z rozwojem bloga, rosły moje wymagania. Przede wszystkim miał zbyt wąską główną szpaltę i nie był responsywny. Układ, który teraz widzicie nie jest już taki klasyczny, przypomina trochę magazyn i, co najważniejsze, jest responsywny, więc użytkownicy tabletów i smartfonów będą mogli łatwiej się na nim poruszać.

strona_kameralna

Pojawił się również nowy logotyp. Wzorowany na logotypach magazynów o modzie (ELLE, Vogue, Twój Styl), które mają bardzo proste i zarazem eleganckie logotypy.

Posty

Bardzo podoba mi się możliwość tworzenia postów w pełnej szerokości strony, czyli 1200px. Na razie nie ma takiego wpisu, ale będą się pojawiać, szczególnie te, w których zdjęcia będą odgrywały główną rolę.

Kategorie

Nie wiem czy zauważyliście, ale pojawiły się dwie nowe kategorie: fotografia i zdrowie. W kategorii fotografia będą pojawiały się posty ze zdjęciami oraz moimi sposobami na udane zdjęcie. Praktycznie od początku istnienia bloga rozwijam swoje umiejętności z zakresu fotografii. Początkowo na własną rękę poprzez tutoriale w sieci, oraz książki (o tym też będzie notka), a teraz również na kursie fotografii. Chciałabym nabytą wiedzę móc przelewać na blog.

Kategoria zdrowie, choć oficjalnie nie istniała, została wprowadzona z chwilą przeczytania książki J.Bator Zamień chemię na jedzenie. Posty dotyczące zdrowego odżywiania oraz zdrowego stylu życia także zasilą blog.

Kategoria moda i uroda została rozdzielona na dwie: moda i zakupy oraz uroda. Recenzji kosmetycznych pojawiać będzie się zdecydowanie więcej.

Komentarze

Cały czas zastanawiam się nad nowym systemem komentowania Disqus. Przez pewien czas jednak nie będę go wdrażać. Na razie skupiam swoją uwagę na nowym szablonie bloga, drobne poprawki mogą się jeszcze pojawiać.

 

No i jak? Jestem ciekawa Waszych opinii. Dajcie znać, gdyby u Was coś wyświetlało się nie tak jak trzeba.

 

Jeśli podobał Ci się wpis, proszę udostępnij go dalej. Dziękuję! :)
Podobne wpisy