fbpx

Olsztyn też może

by Dorota Zalepa
6 komentarzy

Weekend w Olsztynie mija pod znakiem dużej imprezy I Festiwalu do Czytania, na którym oprócz wielu atrakcji odbyły się spotkania z blogerami.

Cieszy mnie to niezmiernie, bo w Olsztynie jak dotąd działo się niewiele. Nareszcie blogerzy wychodzą poza internet i wspólnie działają by olsztyńska blogosfera rosła w siłę. Wspólnie możemy zdziałać więcej nie tylko dla naszych blogów, ale także dla regionu. Do tej pory byłam na jednym spotkaniu Olsztyńskich Blogerek, które było ograniczone tylko do płci pięknej. Tym razem mogli zjawić się wszyscy.

olsztyńscy blogerzy

W trakcie spotkań blogerskich odbył się panel dyskusyjny, na który zaproszono doświadczonych i znanych blogerów spoza Olsztyna.

Andrzej Tucholski – Jestkultura
Matylda Kozakiewicz – Segritta
Krzysztof Gonciarz – krzysztofgonciarz.com
Agnieszka Tatera – ksiazkowo
Maciej Mazurek – Zuchrysuje

To miłe, że przyjechali by spotkać się z nami, poznać i porozmawiać o blogowaniu. Andrzej Tucholski opowiadał m. in. o tym dlaczego bloguje, na co zwraca uwagę pisząc teksty, co lubi w blogowaniu, było też trochę o współpracy z firmami. Muszę przyznać, że bardzo ciekawie opowiadał, przede wszystkim szczerze i z humorem. Niestety pozostali uczestnicy spotkania wbili się w tłum widzów i bardzo rzadko zabierali głos. A szkoda, bo pewnie mieli niejedną ciekawą historię do opowiedzenia.

Parę fotek ze spotkania

Na zdjęciu poniżej organizatorzy spotkania Marcin Wójcik  z Koziolkuj.pl oraz Urszula Witkowska, a pomiędzy nimi robiąca foty Żurnalistka.

spotkanie blogerów

W przerwie między spotkaniami udało nam się wyskoczyć na obiad i pogadać z Moniką z bloga Żurnalistka. Prawie dwie godziny wolnego, zleciały jak z bicza strzelił :)

spotkanie blogerów Olsztyn

Wspólne rodzinne zdjęcie z Wiktorem, moim bratem, który prowadzi blog ekonomiczny Hossalife. Wczoraj obchodził pierwszą rocznicę swojego bloga. Gratuluję!

olsztyńscy blogerzy

Spotkania z innymi blogerami dają spory zastrzyk motywacji do pisania i rozwijania swojego bloga.  Z niecierpliwością czekam na następne :) Mam nadzieję, że będziecie mogli to odczuć w moich kolejnych notkach. Życzę Wam udanego tygodnia!

 

Jeśli podobał Ci się wpis, proszę udostępnij go dalej. Dziękuję! :)
Podobne wpisy