fbpx

Spotkanie blogerów w Olsztynie – relacja

by Dorota Zalepa
13 komentarzy

Ostatnio, w moim życiu dzieje się sporo. Kalendarz coraz bardziej wypełniony. To lubię! Oczywiście wszystko z umiarem, bo kanapowe życie też mi się podoba i nie mam zamiaru z niego całkowicie zrezygnować. Marzec to m-c wyjazdów i spotkań. Najpierw była Tunezja, potem Mikołajki i wizyta w 5 gwiazdkowym hotelu, a ubiegły weekend należał do blogerów.

Nowe znajomości

Jak to na takich spotkaniach bywa jest głośno, gwarno i tłoczno. I to ma swój urok. Są organizowane głównie po to, by się poznać, nawiązać nowe znajomości blogowe, odkryć nowe blogi.  Ja odkryłam blogi: Ani – She’s Fit i Igi – igazm.pl, achondroplazjak.pl.

Czas przy stole umilała mi przesympatyczna Kolorowanka :)

DSC_0018_1

Prelegenci

Byłam bardo ciekawa warsztatów z obróbki zdjęć prowadzonych przez Radosława Walaugo, bo temat jest mi bliski i od jakiegoś czasu sama uczę się Photoshopa.  Niestety czas nas ograniczał, a ja chętnie posłuchałabym więcej i więcej.

 

spotkanie_blogerow3

Drugie wystąpienie należało do Lidii Piechoty – blogerki i dziennikarki. Luźna pogadanka na temat poprawnej polszczyzny na blogach.

 

spotkanie_blogerow2

Partnerzy spotkania

Spotkanie odbyło się w restauracji Cafe L’art de Vivre w Olsztynie.  Degustowaliśmy kawę, a na lunch były pyszne naleśniki i sałatki.

spotkanie_blogerow5

 

spotkanie_blogerow

spotkanie_blogerow4

Dziewczyny postarały się, by spotkaniu towarzyszyły firmy zewnętrzne. Oczywiście miłym gestem są upominki i gadżety, choć nie są one najważniejsze. Najważniejsi są blogerzy. Za relację fotograficzną odpowiadała Natalia Jaśkowska, którą mogliście już poznać w moim ostatnim poście fotograficznym.

 

jestę blogerę 097

spotkanie_blogerow8

jestę blogerę 005

Rozwój warmińsko-mazurskiej blogosfery

 

Bardzo się cieszę, że olsztyńska blogosfera zaczyna się rozwijać. Do niedawna, żeby spotkać się z blogerami, trzeba było jechać do Gdańska czy Warszawy, w których spotkania organizowane są już od dobrych paru lat. Dlatego warto się zbierać, rozmawiać, wymieniać doświadczeniami, warto przede wszystkim sobie pomagać, by nasz rejon także się rozwijał. Przeważnie liczba chętnych na takie spotkanie przewyższa liczbę dostępnych miejsc. To świadczy o tym , że zapotrzebowanie jest duże.

Organizatorkami spotkania były: Karolina, Lidka i Nisza. Im należą się podziękowania, bo zadanie nie było łatwe.

 

spotkanie_blogerow7

 

 

Jeśli podobał Ci się wpis, proszę udostępnij go dalej. Dziękuję! :)
Podobne wpisy