fbpx

Ulubiona piątka #7, czyli co nowego u mnie

by Dorota Zalepa
12 komentarzy

Dziś postanowiłam podzielić się z Wami nowinkami z mojego życia. Ci z Was, którzy są zapisani do Kameralnego Newslettera co nieco już wiedzą. Mejle mają charakter bardziej osobisty i od początku chciałam by były taką furtką do bardziej prywatnego kontaktu z Czytelnikami. Przecież nie o wszystkim chcemy pisać w komentarzach, prawda? Także jeśli ktoś się waha, to zachęcam. Obiecuję, że nie spamuję, nawet jestem posądzana o zbyt rzadkie pisanie!

Dostałam od Was sporo przemiłych odpowiedzi i od razu mówię, że odpiszę na każdą! Także zaglądajcie niedługo do skrzynek:) No i dziękuję, że jesteście, czytacie i piszecie co Wam w duszy gra! Niedługo druga rocznica bloga i już zastanawiam się jak możemy ją wspólnie uczcić.

A tymczasem zajrzyjcie do mojej ulubionej piątki.

1. Spotkanie blogerek

spotkanie-blogerek

Oprócz spotkań wirtualnych przechodzę ostatnio na spotkania realne. Bardzo lubię poznawać nowych ludzi, szczególnie tych, których znam już z blogowego świata. Parę dni temu miałam świetną ku temu okazję, bo do Olsztyna przyjechała Kasia z bloga Be Happy Vinti i mogłyśmy spotkać się przy kawie i pysznym ciastku. Dostałam od Kasi książkę z dedykacją, która jest jej pracą doktorską i jest napisana w języku rosyjskim. Czas przypomnieć sobie co nieco. Bardzo miła pamiątka :)

2. Wystrój kawiarni SiSi Coffee

sisi-coffee3

Byłam tutaj dopiero drugi raz i to właśnie tym razem moją uwagę przykuło samo wnętrze. Trochę rustykalne, trochę skandynawskie, trochę glamour. Cudowne miejsce z pyszną kawą i rewelacyjnymi ciastkami. Zdjęcia robiłam moim nowym telefonem  i muszę przyznać, że daje radę.

 3. Wizyta w Warszawie

wizyta-w-wawie

O moim wyjeździe do Warszawy już wspominałam. W końcu odważyłam się jechać do Warszawy samochodem, jako kierowca. Do tej pory byłam raczej wożona. Poszło mi całkiem nieźle, trasa pokonana bez problemu, jedyne trudności napotkałam w samej Warszawie, której drogi są w przebudowie w wielu miejscach i moja nawigacja zawodziła. Raz wywiodła mnie w pole! Bardzo przydana okazała się aplikacja Yanosik, która doprowadziła nas szczęśliwie do celu.

4. Koncert zespołu Hey

koncert

We wrześniu byłam na koncercie Hey. Tym samym, mimochodem odhaczyłam punkt z mojej wakacyjnej listy to-do. Kasia Nosowska na żywo była znakomita! Zadziwiający głos, niebywała osobowość i świetny klimat. Mam nadzieję, że będę miała jeszcze okazję być na jej koncercie.

5. Przede mną Blog Forum Gdańsk

Blog Forum Gdańsk 2013

Cieszę się niezmiernie na wyjazd (znowu jako kierowca!) na Blog Forum Gdańsk. Drugi rok z rzędu Kameralna weźmie w nim udział. Mam nadzieję poznać osobowości, które znam wirtualnie z wielu blogów.  Rok temu byłam trochę onieśmielona w kontaktach z innymi, z resztą jestem raczej introwertyczką i potrzebuję trochę czasu zanim się oswoję. Ale to już druga wizyta, więc mam nadzieję, że tym razem poradzę sobie lepiej. Może ktoś z Was wybiera się do Gdańska na BFG?

 

 

To tyle u mnie. Oczywiście jestem ciekawa co nowego u Was? Jakie macie plany na weekend?  W Olsztynie zrobiło się zupełnie letnio, więc generalnie weekend spędzam poza domem :)

 

 

Jeśli podobał Ci się wpis, proszę udostępnij go dalej. Dziękuję! :)
12 komentarzy

lifemaniaczka 10 października 2014 - 16:57

Ciekawie u Ciebie! Chętnie tu wracam, pozdrawiam i życzę sukcesów:)

Odpowiedz
K. 10 października 2014 - 17:27

Hmm, a ja nie dostałam newslettera, a na bank jestem zapisana :(.

Odpowiedz
Dorota Zalepa 10 października 2014 - 17:45

A wcześniejsze docierały? Sprawdzałaś, czy nie zagubił się w spamie?

Odpowiedz
K. 10 października 2014 - 17:46

Tak, docierały. Sprawdziłam spam i nic.

Odpowiedz
Dorota Zalepa 10 października 2014 - 19:33

Rzeczywiście ostatnie dwa newslettery nie doszły do Ciebie. Otrzymuję komunikat, że wiadomość jest odrzucana przez serwer z powodu braku autoryzacji. Skontaktuję się z pomocą techniczną i spróbuję coś w tej sprawie zadziałać. Dziękuję za informację.

Odpowiedz
Część Mnie 10 października 2014 - 19:18

Świetna piątka! :)

Odpowiedz
Vinti 10 października 2014 - 21:37

Dorotko, To było takie miłe spotkanie, na zawsze już pierwsza wizyta w mieście studiów mojego syna będzie się kojarzyła z Tobą! Bo w życiu piękne są chwile…

Odpowiedz
Dorota Zalepa 10 października 2014 - 21:47

Bardzo miło wspominam nasz wypad na kawę Kasiu :-) Do następnego!

Odpowiedz
Beata Kaczmarek 11 października 2014 - 08:24

Mam wrażenie czasami, że jak umie się jeździc samochodem po polskich miastach to da się radę wszędzie.

Odpowiedz
Dorota Zalepa 11 października 2014 - 12:41

W krajach gdzie panuje ruch lewostronny mogłoby być ciężko.

Odpowiedz
Dessideria 11 października 2014 - 12:08

Dużo się działo u Ciebie :-) lubię takie aktywne spędzanie dni, wiadomo że czas nie został zmarnowany :-)
Ja jutro wesele ;-) jak dobrze że pogoda piękna…

Odpowiedz
Patrycja Małachowska 12 października 2014 - 19:02

Za bilecik na Hey dałabym się pokroić.

Odpowiedz

Zostaw komentarz