fbpx

Kameralne inspiracje – ciekawe linki z Internetu

by Dorota Zalepa
13 komentarzy

Najwyższy czas wracać do przedurlopowego rytmu. Chorwacja była dla mnie potrzebnym oderwaniem, zarówno od pracy, jak i blogowania. Niemniej, naprawdę tęskniłam za postami, brakowało mi tej regularności. Lubię ją w swoim życiu. Wiedziałam jednak, że przygotowanie postów zajmuje mi tyle czasu, że jeśli będę chciała regularnie pisać, umknie mi cały chorwacki klimat. Chciałam chłonąć z tego wyjazdu jak najwięcej. W końcu spełniało się moje marzenie!

Pojawiły się jednak dwa posty z Chorwacji, nie byłabym sobą, gdybym zostawiła Was i bloga na tak długo. Oczywiście cały czas relacjonowałam Wam moją podróż na Instagramie i częściowo na Facebooku. W planach są jeszcze dwa posty z Chorwacji, więc piękne widoki będą się jeszcze pojawiały na blogu. Łapię się na tym, że moja rzeczywistość w Polsce jest na tyle powszechna, że przy wakacyjnych kadrach na Instagramie, wypada bardzo blado.

 

Od ostatnich Kameralnych Inspiracji minęło już na tyle dużo czasu, że uzbierałam całkiem pokaźną liczbę ciekawych linków. Zapraszam do zapoznania się z nimi, znajdziecie w nich sporą dawkę informacji związanych z fotografią, blogowaniem i podróżami.

 

  • Przewodnik po Paryżu – relacja fotograficzna z miejsc, które warto zobaczyć, restauracji, kawiarni, sklepów. Lubię przewodniki z dużą ilością ciekawych, niepozowanych i oryginalnych zdjęć.

 

“I guess blogging is really about being aware – so whenever you think ‘Oh wow, isn’t that beautiful?’ you’re ready to take a snap and share that memory. I think it takes quite a bit of practise and tenacity to create good content, you really need to think of work when you’re travelling to collect a really beautiful story. It’s a lot easier if you’re passionate and excited about it – so considering the rewards of sharing is a great motivator.” Zanita

 

  • Sposoby na oryginalne zdjęcia z wakacji pojawiły się ostatnio na blogu (tutaj), ale pomysłów nigdy za wiele, dlatego podrzucam Wam jeszcze propozycje, które przedstawił Nomadic Matt. Zwróćcie uwagę na odbicia w wodzie (tego przykładu zabrakło w moim poradniku).

Pierwsza część

Druga część

 

 

 

  • Blog ekspercki o social media. Jeśli chcecie dowiedzieć się jak działa Facebook, jak zwiększyć zaangażowanie fanów, co warto publikować, zajrzyjcie koniecznie do Amy Porterfield. Warto poczytać i dowiedzieć się więcej.

 

 

 

  • Jak dbać o jeansy, by nie traciły koloru, nie wyciągały się kolana, czy nie skręcały szwy nogawek u StyleDigger.

 

  • Uwielbiam podglądać ciekawe profile na Instagramie. Są dla mnie kopalnią inspiracji fotograficznych. Planuję post, w którym przedstawię Wam moich instagramowych ulubieńców (jest ich coraz więcej), ale najpierw poznajcie profil Cupofherbaltea – Sonya Khegay.

cupofherbaltea

 

Najchętniej czytane na blogu

 

1. Travel guide – pakowanie walizki na dwutygodniowe wakacje – kilka punktów, które sprawia, że pakowanie staje się bardzo sprawne.

 

2. Najciekawsze aplikacje na telefon dla podróżujących – część z nich okazała się bardzo przydatna przed i w trakcie wyjazdu do Chorwacji.

 

3. Nadaj życiu większą treść, wartość i znaczenie – bardzo osobisty post o moim podejściu do wiary.

 

4. Chorwacja – moje marzenie, które się spełnia – a raczej już się spełniło.

 

Wracam już do naturalnego blogowego rytmu, także posty będą pojawiały się regularnie. W najbliższych dniach pojawi się przewodnik po Chorwacji, na który część z Was niecierpliwie czeka. Opiszę w nim dokładnie jak zorganizowałam swój wyjazd, oraz podpowiem, na co warto zwrócić uwagę wybierając się do Chorwacji.

 

Jeśli natrafiliście na ciekawe linki w sieci, dajcie znać, chętnie do nich zajrzę. Inspiracji nigdy za wiele, a Wy udowodniliście już nie raz, że Wasze polecenia są świetne!

 

Zapisz się do Kameralnego Newslettera i zyskaj dostęp do unikatowych treści i poradników. :)

Jeśli podobał Ci się wpis, proszę udostępnij go dalej. Dziękuję! :)
Podobne wpisy