fbpx

Kameralne inspiracje – kwiecień

by Dorota Zalepa
23 komentarze

Ostatni post z cyklu Kameralne inspiracje ukazał się prawie miesiąc temu. Wygląda na to, że pojawiają się one raz w miesiącu i stają się jego podsumowaniem. W dzisiejszym podsumujmy zatem kwiecień.

Inspirujące linki

  • Pierwszy raz o akcji 100 happy days przeczytałam u Kasi i cały czas wahałam się czy jej nie rozpocząć, bo dla takiej marudy jak ja jest ona idealna. Pomyślałam sobie, że przez 100 dni może być mi ciężko znaleźć jedną szczęśliwą chwilę w ciągu dnia, zrobić jej zdjęcie i umieścić na Instagramie. O matko z córką! Pracuję nad tym by dostrzegać pozytywne chwile, wprowadziłam nawet cykl ULUBIONA PIĄTKA, a obawiam się, że nie znajdę jednej takiej chwili dziennie? Tak być nie może! Wchodzę w to!
  • Rozpoczęłam remont salonu, bawię się w dekoratorkę wnętrz i próbuję różnych ustawień mebli, których jeszcze nie mam. Pomaga mi w tym interaktywna strona do aranżacji wnętrz. Dzięki niej łatwiej mi wyobrazić sobie różne ustawienia. Jest też możliwość podejrzenia naszego projektu w 3D.

Kwietniowe zdjęcia

Ostatnie zajęcia fotograficzne odbywały się o 4.30 w plenerze. Zależało nam by być przed wschodem słońca.  Pobudka o 3:50 była bardzo trudna, ale czego się nie robi dla chociaż jednego udanego zdjęcia. Jak na złość tego dnia wschodu nie widzieliśmy, bo chmury skutecznie przykryły niebo. Ale i tak nie przeszkadzało to nam w robieniu fotek i dostrzeganiu piękna natury.

plener11

plener3

plener6

Ci co śledzą mnie na Instagramie, mogli już zobaczyć moje nowe styropianowe blendy.

 

 

Drugie zdjęcie przedstawia moje próby z dobieranym warkoczem. Jeszcze nie jest najlepiej, ale wyrabiam się.

 

 

Przez większość mojego dorosłego życia nosiłam krótkie włosy, takie jak na tym zdjęciu. Uczę się nowych upięć. Jak poradzę sobie z dobieranym i kłoskiem, wezmę się za koki :)

Popularne wpisy z kwietnia

1. Moje ulubione aplikacje na telefon.

2. Tła do zdjęć.

3. Gdzie ustawić telewizor?

 

Na dzisiaj to tyle, życzę Wam udanego długiego weekendu, a ja uciekam ogarniać remont! Po ostatniej burzy mózgów na blogu, rozważam dwie opcje ustawienia mebli. Postaram się je rozrysować i wrzucę na blog, to mi doradzicie, którą wybrać.

Jeśli natrafiliście na jakieś ciekawe linki, wrzucajcie w komentarzach.

 

Jeśli podobał Ci się wpis, proszę udostępnij go dalej. Dziękuję! :)
Podobne wpisy