Stwórz wymarzoną szafę na wiosnę! Ruszamy z kursem online

by Dorota Zalepa
9 komentarzy

Już jest! Kolejna edycja kursu online Szafa Kapsułowa. Jak stworzyć szafę marzeń i odnaleźć własny styl? Wiele z Was czekało z rozpoczęciem organizacji swojej szafy i pracy nad stylem właśnie na narzędzie, które przeprowadzi Was przez cały proces krok po kroku. Od akceptacji swojego ciała, poprzez poszukiwanie inspiracji, aż po stworzenie kapsułowej szafy dopasowanej do Waszego stylu życia, sylwetek oraz typu urody. Kurs przeszło już ponad 400 kobiet. Informacja zwrotna o tym, że kurs pomógł im przeprowadzić metamorfozę w szafie i życiu, sprawia, że jestem bardzo dumna z tego produktu! Stał się on moim flagowym produktem, który jest dostępny tylko dwa razy w roku, przed sezonami wiosenno-letnim i jesienno-zimowym. Kur pomaga uporać się z szafą, odnaleźć własny styl i popracować nad samooceną.

 

Sprzedaż kursu Szafa kapsułowa właśnie się rozpoczęła i będzie trwała przez 10 dni, a potem zamykam ją do jesieni.

Do 22 marca kurs jest dostępny w niższej cenie!

 

 

Skąd pomysł na kurs online o tej tematyce?

 

Tematyki wcale nie musiałam szukać, bo od wielu lat poruszam na blogu temat świadomej mody i budowania szafy kapsułowej. Zebrałam wokół niej tysiące kobiet, które chcą rozwijać swój styl i stworzyć spójną, satysfakcjonującą garderobę. Tematy około modowe to jedne z najbardziej poczytnych tematów na blogu. Kurs jest odpowiedzią na najczęściej pojawiające się pytania i problemy.

  • Jak odnaleźć własny styl?
  • Jak określić kolory, które nam pasują?
  • Jak dobrać ubrania do mojej sylwetki?
  • Po czym poznać dobrą jakość ubrań i jak o nie dbać?
  • Jak stworzyć garderobę, która na zawsze rozwiąże problem – nie mam się w co ubrać?
  • Jak stworzyć szafę kapsułową, której zawartość w łatwy sposób daje się miksować?

Zaczynałam od chaosu w szafie, ciągle ubierałam się tak samo, nie wiedziałam jakie kolory mi pasują i jakie fasony powinnam wybierać. Miałam misz masz wszystkiego i wciąż nie miałam się w co ubrać, a gdy pojawiała się okazja by założyć coś bardziej szykownego załamywałam ręce i pędziłam do sklepu, by na szybko znaleźć coś, co i tak do końca nie spełniało moich oczekiwań. Miałam serdecznie dość mojej szafy, czułam się źle w swoich ubraniach, chciałam wyglądać bardziej kobieco, niekoniecznie zakładając mini.

 

Zaczęłam zgłębiać temat kapsułowej szafy i poszukiwać własnego stylu. Nie obeszło się oczywiście bez wpadek, na przykład nosiłam czarne bluzki, które mocno kontrastowały z moją urodą. Uczyłam się siebie, czytałam mnóstwo pozycji na temat poszukiwania stylu, podpatrywałam dziewczyny, których styl mi się podoba, wzięłam udział w wielu wyzwaniach modowych, odnalazłam swoje kolory. W końcu temat pochłonął mnie tak bardzo, że postanowiłam go studiować i zdobyć zawód stylistki i kolorystki, by pomagać kobietom w odnalezieniu swojej drogi modowej.

Jak wygląda moja szafa teraz?

 

Mam mniej ubrań, ale lepszej jakości i przede wszystkim dopasowane do mojego stylu życia, aktywności i preferencji modowych. Znam swój styl i dokładnie wiem jak chcę wyglądać. Znam swojej kolory, więc zakupy robię szybko i sprawnie. Jedyne co mnie ogranicza to oferta na rynku, ale nauczyłam się czekać na te jedyne i dopasowane do mnie ubrania i nie idę na kompromisy. Gdy pojawia się okazja, bym założyła coś bardziej szykownego, nie pędzę do sklepu, tylko wybieram rzeczy z mojej szafy. Ubrania, które posiadam dają się miksować, mogę stworzyć znacznie więcej ciekawych stylizacji z mniejszej liczby ubrań. Uwielbiam styl minimalistyczny i paryski szyk, to głównie im jestem wierna. Stawiam na klasykę, która nigdy nie wychodzi z mody i łączę ją z elementami z najnowszych trendów, dzięki czemu wcale nie czuję nudy. Mam świadomość siebie, swojego ciała, sylwetki i wieku. Moja szafa w pełni spełnia moje oczekiwania.

 

Kurs – Szafa kapsułowa. Jak stworzyć szafę marzeń i odnaleźć własny styl?

 

Stworzyłam kurs  w oparciu o problemy tysięcy kobiet, które były sygnalizowane na mojej grupie na Facebooku, Instagramie, blogu i w wiadomościach prywatnych. Obserwowanie ich drogi od zagubienia i chaosu w szafie do dużej świadomości siebie i pewności modowej sprawia mi ogromną przyjemność i daje dużą satysfakcję.  Kurs Szafa kapsułowa. Jak stworzyć szafę marzeń i odnaleźć własny styl? jest kursem kompleksowym, za pomocą którego zorganizujesz swoją kapsułową szafę, odnajdziesz własny styl, przeprowadzisz analizę kolorystyczną i poznasz triki podkreślające Twoją sylwetkę. Zbudujesz wymarzoną szafę na miarę swoich potrzeb i wreszcie będziesz miała się w co ubrać.

 

 

Dla kogo jest kurs?

 

Jeśli marzysz o spójnej i harmonijnej szafie, która odpowiada na Twoje potrzeby, szukasz ubrań podkreślających atuty Twojej sylwetki, chcesz odnaleźć kolory, które są twarzowe i poznać swój typ urody, i wreszcie chciałabyś ZAWSZE mieć się w co ubrać, to ten kurs jest dla Ciebie!

 

Kurs składa się z 9 modułów, w których znajdziesz materiały PDF, lekcje wideo, audio, arkusze z ćwiczeniami, ramy kolorystyczne oraz rozbudowany PLANNER SZAFY. Odbywa się na dedykowanej, bardzo wygodnej platformie. Wszystkie materiały (poza wideo) będziesz mogła pobrać na swój komputer. Przez pierwszy tydzień sprzedaży obowiązuje cena promocyjna, także warto z niej skorzystać i już dziś rozpocząć pracę nad stylem i szafą.

 

Opinie o kursie

 

Kochana Doroto! Chciałabym Ci bardzo podziękować za kurs. Zachwycam się każdym modułem! Celebruję i przyswajam wiedzę w wolnych chwilach, gdy mój maluszek śpi.

Mamy za to już pierwsze sukcesy za sobą – i to rodzinne! Po uświadomieniu męża, czym jest akryl i poliester, który nosimy, codziennie odbywa się „inspekcja” kolejnej półki, sprawdzanie metek. Towarzyszą temu bezlitosne komentarze w stylu: „Nie będę się pocił w tym plastiku!”.

Co więcej, ostatnio mój mężczyzna zarejestrował się w internetowym second handzie, by kupować kaszmirowe sweterki z drugiej ręki! Nabył też wełniany płaszcz i stał się trendsetterem wśród swoich kolegów z pracy – teraz wszyscy przychodzą na weekendowe spotkania w koszuli, żeby prezentować się równie dostojnie. Chyba stworzyłam potwora, ale jestem z niego dumna. Dziękuję za bodźce do zmiany dla nas! Całuję gorąco! Agnieszka

 

 

Cała chronologia kursu jest bardzo przemyślana, po to, byś krok po kroku mogła stworzyć szafę o jakiej marzysz, poznać swoje atuty, kolory, styl, nauczyć się siebie i cieszyć modą. By ubieranie się nie zajmowało Ci dużej ilości czasu, a każdy Twój zestaw był spójny i modny. Byś w pełni akceptowała siebie i pokochała swój styl!

Do zobaczenia na kursie!

 

 

Jeśli podobał Ci się wpis, proszę udostępnij go dalej. Dziękuję! :)
Podobne wpisy