fbpx

8 romantycznych faktów o mnie

by Dorota Zalepa
19 komentarzy
romantyczna kolacja

Ok, nie powiem, żebym była bardzo romantyczna. Ale też nie idę w drugą stronę i nie odrzucam romantyzmu zupełnie. Zachowuję złoty środek. Walentynek nie obchodzę w szczególny sposób, dla mnie to dzień jak co dzień. Skąd bierze się mój chłodny stosunek do tego święta? Pisałam o nim rok temu, przy okazji wpisu o prezentach walentynkowych innych niż misie i serduszka. Jak macie ochotę, poczytajcie, jak nie, lecimy dalej.

Stworzyłam listę 8 romantycznych faktów o mnie. Dzięki nim uświadomiłam sobie, że naprawdę potrafię być romantyczna :)

1. Najbardziej romantyczna podróż

Uwielbiam podróże, szczególnie te zagraniczne. Większość z tych, które zaliczyłam, były związane ze sportem. Zupełnie pozbawione romantyzmu. Były też podróże prywatne.  Miło wspominam Majorkę, Hiszpanię, Bułgarię. Mam jednak nadzieję, że najbardziej romantyczna podróż przede mną. Podróż moich marzeń to Nowy Jork. Doszła jeszcze jedna – Malediwy. Podoba mi się opcja mieszkania w domkach na wodzie. Jeśli widzieliście film Raj dla par z Vincem Vaughn’em, to wiecie o czym mówię.

2. Romantyczna kolacja, czy wieczór filmowy?

romantyczna kolacja

I jedno, i drugie. Jestem trochę takim domatorem, szczególnie w okresie zimowym i wolę zorganizować coś w domu, niż szukać na siłę lokalu by tam spędzić czas z moim mężem. Najlepiej romantyczna kolacja na początek, a później wieczór filmowy.

3. Najbardziej romantyczny film

pamietnik

fot. Warner Bros

Bezapelacyjnie jest to Pamiętnik z Ryanem Goslingiem i Rachel McAdams. Pisałam o nim przy okazji fajnych filmów na jesień.

4. Najbardziej romantyczna książka

Piszę Wam, że nie jestem przesadnie romantyczna, a jeśli chodzi o książki i filmy, to lubię te okraszone miłością. Kobiety! Mają tendencję do zmieniania zdania. Najbardziej romantyczną książką, jaką do tej pory czytałam jest Spóźnieni kochankowie Williama Whartona. O miłości przełamującej wszelkie bariery.

5. Najbardziej romantyczny prezent

Zdecydowanie jest to pierścionek zaręczynowy (widoczny na pierwszym zdjęciu). Nic nie może się z nim równać. Od jakiegoś czasu cieszy mnie wszystko co dotyczy fotografii – nowa książka i obiektyw sprawiły mi ogromną radość w minione święta.

A ostatnio perfumy La vie est belle Lancome. Bardzo kobiecy i romantyczny prezent.

6. Najbardziej romantyczne kwiaty

roze

Róże. Zawsze! A wiosną tulipany :)

7. Najbardziej romantyczna piosenka

 

Michael Bolton When a men loves a women. Była to przewodnia piosenka na moim weselu. Barry White też jest bardzo romantyczny.

8. Najbardziej romantyczna potrawa

lazania_przepis

Kliknięcie w obrazek, przeniesie Was do przepisu :)

Zdecydowanie kuchnia włoska. Spaghetti bolognese, lazania, pizza to dla mnie najsmaczniejsze dania. Żadne tam owoce morza!

 

Wystarczy tej romantyczności, z resztą to słowo niebezpiecznie często pojawiło się w tym poście. Wychodzi na to, że jestem przesiąknięta romantyzmem do szpiku kości. Podrzućcie mi Wasze najbardziej romantyczne filmy, książki, potrawy, prezenty… A tak w ogóle to lubicie Walentynki?

 

Jeśli podobał Ci się wpis, proszę udostępnij go dalej. Dziękuję! :)
Podobne wpisy