fbpx

(Nie)letnia wishlista

by Dorota Zalepa
14 komentarzy
lista marzeń

No i powstała kolejna lista marzeń. Kolejna, której nie zrealizuję. Tak jak poprzednich. Więc po co je robię? Bo fajnie wrócić do nich za jakiś czas i stwierdzić, że w sumie nie jest mi to potrzebne. Czemu ich nie realizuję? Bo zawsze wypadnie coś, co na ten czas jest bardziej potrzebne, niż moje fanaberie. Na blogu mogę sobie pofantazjować i tworzyć najbardziej wyszukane zestawy.

Tym razem powstał taki.

  1. Lokówka Bosh – ostatni raz miałam dłuższe włosy na moim ślubie, ponad 3 lata temu, ale i tak zaraz po nim je ścięłam, nad czym bardzo ubolewał mój mąż. Teraz znowu mam dłuższe i podoba mi się to do tego stopnia, że popróbowałabym coś na tej mojej głowie stworzyć. Może loki?
  2. Elektryczny młynek do kawy Bosh – od Spotkania Olsztyńskich Blogerek, w mojej kuchennej szafce jest aromatyczna kawa do zmielenia. Już nie świeżo palona, bo spotkanie odbyło się dobrych kilka m-cy temu, ale wyobrażam sobie, że musi być pyszna. Potrzebuję młynka by ją zmielić!
  3. Forma do tarty – po upieczeniu pierwszej w życiu tarty, stwierdziłam, że nie będzie ona ostatnią. Smakowała mi, mojej rodzinie i gościom. Mam metalową formę, ale taka ceramiczna nie tylko jest lepsza do pieczenia, ale też pięknie wygląda.
  4. Poduszki od Kolorowanki – mojej koleżanki po fachu. Robi naprawdę piękne i unikatowe rzeczy. Kubek już jest w moim posiadaniu, czaję się na poduszkę, a najlepiej cały komplet. Można zamawiać TUTAJ.
  5. Obiektyw Canon EF 50 mm 1.8 – podobno zdjęcia ekspozycji, czy portretowe przy użyciu tego obiektywu, to przepaść w porównaniu do tego, który mam w standardzie. Nazywanego dosłownie i w przenośni obiektywem kitowym. Ten zakup zrealizuję najszybciej!
  6. Cieliste balerinki pojawiają się po raz kolejny, wcześniej gościły na wiosennej liście i nadal siedzą mi w głowie. Te są z Zary i kosztują 149 zł. Nie tak drogo, tym bardziej że skórzane.
  7. Sofa Ikea – marzy mi się remont mieszkania, w sumie to marzę o nowej kuchni i pokoju, a w nim o takiej sofie.
  8. Plakat w drewnianej ramce z jakimś fajnym przesłaniem. Te całkiem mi się podoba.

Czy coś z mojej listy wpadło Wam w oko?

Jeśli podobał Ci się wpis, proszę udostępnij go dalej. Dziękuję! :)
Podobne wpisy