fbpx

Wymiana/wyprzedaż książkowa u Kameralnej

by Dorota Zalepa
73 komentarze

Ja wiem, że książki ładnie wyglądają na półkach. Też darzę je sentymentem, lubię na nie patrzeć i układać kolorami. Dopełniają wnętrze, tworzą ciepły i przytulny klimat. Nie wiem jak Wam, ale mnie jeszcze nie zdarzyło się czytać tej samej książki dwa razy, nawet jeśli po latach nie pamiętam o czym była. Też tak macie, że zapominacie o czym była książka po jakimś czasie? Bardziej zapadają mi w pamięć obrazy.

Wiem, że kochacie książki, ja też je kocham, dlatego chętnie podzielę się swoimi i chętnie przygarnę nowe. Czytanie wpływa na kreatywność, ćwiczy pamięć i wyobraźnię, no i przede wszystkim cudownie relaksuje. Czytanie to zajęcie obowiązkowe dla blogerów, ponieważ nie tylko wyrabia styl pisania, uczy poprawnej polszczyzny, gramatyki i ortografii, ale także kształtuje nasz światopogląd i wpływa na dobór tematyki na blogu.

 

Ale do rzeczy! Dzisiaj rozpoczynam wymianę/wyprzedaż książkową, którą zapowiadałam w poście o nowej kategorii Between US. Zapraszam do zabawy wszystkich, którzy mają na zbyciu książki i chcieliby się nimi wymienić, bądź sprzedać. Początkowo miała być to tylko wymiana, ale zamknęłabym drogę Czytelnikom, którzy nie mają ochoty pozbywać się swoich zbiorów, a chcieliby nabyć książki w atrakcyjnych cenach. Jednak w pierwszeństwo mają osoby, które chcą się wymienić.

 

Moja oferta książkowa

 

Wszystkie książki są przeznaczone do wymiany lub kupna. Przy większości tytułach znajdziecie linki do recenzji, które pozwolą Wam się zorientować o czym jest dana pozycja oraz poznacie moje subiektywne wrażenia po lekturze. Przy każdym tytule podałam stan książki (dobry, b.dobry lub idealny) oraz cenę, która zawiera już koszty wysyłki. Nie wysyłam książek zagranicę, no chyba że komuś bardzo zależy, to szczegóły ustalimy drogą mailową.

Pierwszeństwo nabycia książek, mają osoby, które będą chciały się wymienić.

wyprzedaż książkowa

1. W Dżungli zdrowia, Beata Pawlikowskakliknij, by przejść do recenzji. WYMIENIONA na „Emmę” Jane Austen u Dessideria.

Stan – idealny, możliwa wymiana lub zakup , cena- 16 zł (cena rynkowa 31,90 zł).

2. Jesteś cudem, Reina Brettkliknij, by przejść do recenzji. SPRZEDANA.

Stan – idealny, możliwa wymiana lub zakup , cena – 16 zł (cena rynkowa 34,90 zł).

3. Białe trufle, M.N. Kelbykliknij, by przejść do recenzji. WYMIENIONA na „Znane i nieznane dania kuchni włoskiej”, Małgorzata Caprari u Lefranola.

Stan – b.dobry, wymiana lub zakup, cena – 15 zł (cena rynkowa 32,90 zł).

wymiana książkowa

4. Bloger, Tomek Tomczyk. SPRZEDANA.

Stan – dobry, możliwa wymiana lub zakup, cena – 18 zł (cena rynkowa po aktualizacji 55 zł).

5. Richard Branson Autobiografiakliknij, by przejść do recenzjiWYMIENIONA na Emily Giffin „Coś pożyczonego” u  Oxinspirationxo.

Stan – dobry, możliwa wymiana lub zakup, cena – 15 zł (cena rynkowa 31,49 zł).

6. Last minute, 24 godziny chrześcijaństwa na świecie, Szymon Hołownia. SPRZEDANA.

Stan – idealny, możliwa wymiana lub zakup, cena – 17 zł (cena rynkowa 39,99 zł).

wymiana książkowa

7. Trochę większy poniedziałek, Katarzyna Grocholakliknij, by przejść do recenzji. SPRZEDANA.

Stan – idealny, możliwa wymiana lub zakup, cena – 16 zł (cena rynkowa 36,90 zł).

8. Houston mamy problem, Katarzyna Grocholakliknij, aby przejść do recenzji. WYMIENIONA na Emily Giffin „Pewnego dnia” u Anka G.

Stan – b.dobry, możliwa wymiana lub zakup, cena – 17 zł (cena rynkowa 39,90 zł).

9. Ten jedyny, Emily Giffinkliknij, aby przejść do recenzjiWYMIENIONA na Scotta Kelby’ego „Światło, ujęcie, retusz” u Aggie.

Stan – b.dobry, możliwa wymiana lub zakup, cena – 16 zł (cena rynkowa 36,90 zł).

10. Chwila szczęścia, Federico Moccia – SPRZEDANA.

Stan – idealny, wymiana lub zakup, cena – 15 zł (cena rynkowa 34,99 zł).

 

W sprawie wymiany lub zakupu proszę o kontakt mailowy na adres kontakt@kameralna.com.pl

 

Dołącz do wymiany/wyprzedaży książkowej!

 

Moi drodzy teraz Wasza kolej. Dołączcie do wymiany/wyprzedaży książkowej. Stwórzmy razem jak największy zbiór książek, którymi będziemy mogli się wymieniać.

Zasady udziału w projekcie

Wystawiamy na sprzedaż/wymianę książki, które są przynajmniej w dobrym stanie. Określamy stan książki w trzystopniowej skali:

  • dobry – książka nosi normalne ślady użytkowania, może mieć zagięte rogi
  • bardzo dobry – książka nosi minimalne ślady użytkowania
  • idealny – książka jest jak nowa

Nie wystawiajmy książek, które są mocno zniszczone.

Gdzie publikujemy naszą książkową ofertę?

Możecie publikować swoją ofertę na swoich blogach lub w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, Twitter). Proszę pamiętajcie by opisać ją hashtagiem #WymianaKsiazkowa i oznaczyć mój profil: Instagram – @Kameralna, Facebook – @KameralnaBlog , Twitter – @KameralnaBlog. Będę miała dostęp do wszystkich Waszych postów! Pamiętajcie, że ja również będę promowała całą akcję na swoim blogu i we wszystkich kanałach społecznościowych.

Czas trwania wymiany

Wymiana trwa 2 tygodnie do 10 lutego. W przypadku dużego zainteresowania, mogę ten termin przedłużyć.

Istotne informacje w ofercie książkowej

Zdjęcia – przedstawcie swoją ofertę w formie wizualnej. Czytelnicy z pewnością będą chcieli zobaczyć w jakim stanie są książki.

Stan książki – pamiętajcie by podać stan książki. Ja to zrobiłam w trzystopniowej skali (dobry, b.dobry, idealny).

Cena – podajcie cenę książki, która zawiera w sobie koszty wysyłki. Cennik poczty polskiej znajdziecie tutaj. Przesyłka polecona ekonomiczna kosztuje 8,30 zł (waga do 1kg, gabaryt B).

Kontakt – nie zapomnijcie zostawić do siebie adresu mailowego, na niego będą spływały oferty dotyczące zakupu bądź wymiany.

Aktualizacja statusów – jeśli dana książka zostanie już sprzedana lub wymieniona, nie zapomnijcie poinformować o tym fakcie Czytelników.

Wysyłka

Każdy komu uda się sprzedać bądź wymienić książkę, wysyła ją we własnym zakresie. Dlatego pamiętajcie by do ceny książki doliczyć od razu koszt wysyłki. Najtańszą opcją będzie Poczta Polska, list polecony ekonomiczny. Proszę wysyłajcie swoje książki przesyłkami rejestrowanymi (list polecony, paczka pocztowa), by mieć pewność, że nie zaginą gdzieś po drodze.

Linki do Waszych ofert książkowych

Linki do swoich ofert książkowych wklejajcie na dole postu, korzystając z przycisku „Add your link”. Dzięki temu Czytelnicy Kameralnej, będą mogli sprawdzić Waszą ofertę i się z Wami skontaktować w sprawie wymiany lub zakupu książki.

Ile książek można umieścić?

Ile dusza zapragnie! Jeśli będziecie mieli ochotę możecie sukcesywnie uzupełniać ofertę w trakcie trwania wymiany. Ja pewnie dołożę jeszcze kilka pozycji.

Mini-grafika

Będę starała się promować post we wszystkich kanałach społecznościowych, w których działam. Pomóżcie mi w tym. Proszę podajcie informację dalej. Powiadomcie o wymianie swoich czytelników, przyjaciół, rodzinę. Im więcej osób dołączy do wymiany tym lepiej dla nas wszystkich. Będzie w czym wybierać. Przygotowałam dla Was mini-grafikę, którą możecie umieszczać na swoich blogach i profilach społecznościowych.

Rozmiar 350px x 350 px

wyprzedaz-ksiazkowa

 

Kochani to pierwszy wspólny projekt, który ma łączyć i zachęcać do wspólnego działania. Między innymi po to została stworzona nowa kategoria Between Us. Mam nadzieję, że włączycie się do zabawy, dzięki której będziemy mogli powymieniać się książkami, lub zwyczajnie je sprzedać. Ja już nie mogę się doczekać Waszych propozycji. Liczę, że upoluję jakieś nowe książkowe okazy. To co, dołączycie?

 

Otrzymasz dostęp do poradników fotografii i unikatowej treści, po zapisaniu się do Kameralnego Newslettera.

Obserwuj bloga na Bloglovin i Facebooku, by być na bieżąco z wszelkimi blogowymi nowościami.

Dołącz do mnie na Instagramie, to tutaj dzielę się moją codziennością. :)

Jeśli podobał Ci się wpis, proszę udostępnij go dalej. Dziękuję! :)
Podobne wpisy