fbpx

KAMERALNE ŚWIĘTA: świąteczna wishlista

by Dorota Zalepa
23 komentarze

Z ostatniej mojej jesiennej wishlisty udało mi się spełnić jedno marzenie. Nowy laptop! W sumie był to prezent urodzinowy od mojego kochającego męża. Tym samym utwierdziłam się w przekonaniu, że moje wishlisty mają sens.

Kolejna lista marzeń związana jest ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia. Jest to kolejny post z cyklu: KAMERALNE ŚWIĘTA. Jeśli śledzicie mój Instagram, to wiecie, że zakupiłam już sporo świątecznych materiałów. Będzie się działo na blogu. I to będzie się działo świątecznie.

swiateczna_wishlista

1. Girlanda świetlna w postaci bawełnianych, kolorowych kul. Oglądam je na wielu blogach i muszę przyznać, że wyglądają zjawiskowo. Taka dekoracja może być obecna w naszym mieszkaniu przez cały rok, ale na święta pasuje szczególnie. Do kupienia TUTAJ.

2. Książki o fotografii Scotta Kelby’ego. Jestem w posiadaniu jednej i jest napisana naprawdę fajnym językiem, dzięki czemu nie czyta się jej jak naładowanego teorią poradnika, ale jak ciekawą opowieść znanego fotografa. Jak już dobrze przerobię pierwszy nabytek, zaopatrzę się w kolejne. No chyba że akurat Mikołaj mnie uprzedzi :) Dostępne w Empiku.

3. Świąteczny kubek i dzbanuszek do herbaty Home&You. Pięknie prezentowałyby się na mojej półce. Można zamówić TUTAJ.

4. Płyta z polskimi kolędami. Co roku przed Bożym Narodzeniem planuję jej kupno. Potem odpuszczam, bo przed świętami jest zawsze mnóstwo wydatków. W związku z tym, co roku słucham jednej i tej samej starej płyty z kolędami. Ten zestaw składa się z dwóch płyt CD z kolędami śpiewanymi przez różnych artystów polskich. Do kupienia w Empiku.

5. Na koniec mój idealny strój na święta. Tak właśnie chciałabym się ubrać. Ciepło, wygodnie a zarazem kobieco i elegancko. Piękny sweter i lekka sukienka do kupienia w Reserved.

W tym roku postanowiłam nie czekać na ostatnią chwilę ze świątecznymi zakupami. Bo później nie tylko wszystko jest już przebrane, ale też tłumy w sklepach działają zniechęcająco. Ostatnie Święta Bożego Narodzenia odbyły się w pośpiechu i obiecywałam sobie, że te będą spokojniejsze. Dzięki czemu mogę przygotować dla Was więcej świątecznych postów :)

Powiedzcie mi, czy Wy już przygotowujecie się do świąt?  Jak robicie zakupy świąteczne, korzystacie z internetu, czy wszystko kupujecie w sklepach stacjonarnych? Czekacie na ostatnią chwilę, czy kupujecie wcześniej? Jestem ciekawa Waszych odpowiedzi.

 

Jeśli podobał Ci się wpis, proszę udostępnij go dalej. Dziękuję! :)
Podobne wpisy