fbpx

Gdzie ustawić telewizor?

by Dorota Zalepa
32 komentarze

Obiecałam sobie, że w tym roku zrobię remont mieszkania. Nie całego, ale salonu. Na kuchnie przyjdzie czas następnym razem, jest jeszcze w całkiem dobrym stanie.

Mieszkam na swoim jakieś 10 lat i tak, jak wprowadziłam się do nie do końca urządzonego mieszkania, tak pozostało do dziś. Przed przeprowadzką wszystko było gotowe, z wyjątkiem salonu. Brakuje w nim mebli. Jest komoda od mojej mamy, sofa i stolik kupiony w IKEI za 60 zł. Miał być na chwilę, a służy nam już 3 lata. Mieszkanie wymaga nie tylko uzupełnienia mebli, ale także remontu.

I teraz mam pytanie do Was, drodzy Czytelnicy. Mam nadzieję, że pomożecie, bo męczy mnie jedna kwestia.

Gdzie ustawić telewizor?

aranżacja salonu z kuchnią

Nie to stare pudło, które widzicie na zdjęciach, będzie nowy – płaski. Zanim jednak go kupię muszę wiedzieć gdzie będzie stał. Zrywając panele trzeba na nowo ułożyć kable.

Ustawienie, które mam aktualnie, jest bardzo niepraktyczne, bo pomiędzy telewizorem i kanapą mogę wstawić tylko jedną komodę. A potrzebuję więcej mebli. Salon jest także naszą sypialnią, sofa się rozkłada i zajmuje 1/3 pokoju, mam zamiar ją wymienić. W salonie muszę zmieścić jeszcze miejsce do pracy, czyli małe biurko, na którym postawię komputer (teraz stoi na stole) i jakiś regał na dokumenty i książki.

Dla zobrazowania sytuacji załączam parę zdjęć mojego salonu z kuchnią. Mieszkanie jest dwupokojowe, na zdjęciu nie ma pokoju dziecięcego, który urządzaliśmy 2 lata temu.

mieszkanie9

aranżacja salonu z kuchnią

aranżacja salonu z kuchnią

aranżacja salonu

aranżacja salonu

Nowa aranżacja salonu oczywiście pojawi się na blogu. Marzy mi się styl skandynawski, to nic, że do kuchni będzie średnio pasował, przynajmniej będę miała motywację, by ją zmienić. Na razie zastanawiam się na rozkładem przyszłych mebli.

To co, pomożecie?

 

Jeśli podobał Ci się wpis, proszę udostępnij go dalej. Dziękuję! :)
Podobne wpisy