fbpx

Romantyczny weekend we dwoje, czy rodzinny wypad za miasto?

by Dorota Zalepa
8 komentarzy
weekend we dwoje

Moja rocznica ślubu już dawno minęła, nie obchodziłam jej jakoś specjalnie, a marzy mi się taki romantyczny weekend we dwoje. W jakimś fajnym miejscu, gdzie oprócz romantycznej kolacji, mogę skorzystać w wielu innych atrakcji, w miejscu z dala od zgiełku miasta, gdzie króluje harmonia i spokój.

Takim miejscem jest Dwór Droblin – piękny i klimatyczny kompleks z bogatą historią sięgającą XVI wieku. Położony w województwie lubelskim, w niewielkiej miejscowości Droblin koło Leśnej Podlaskiej. W jednym z najczystszych rejonów Polski, który tworzą lasy, łąki, pola przeplatające się z rzekami, stawami i jeziorami.

weekend we dwoje

Dzięki swojemu położeniu Dwór Droblin zapewnia wiele atrakcji na świeżym powietrzu. Do dyspozycji gości pozostaje nowoczesna stadnina koni, trzy stawy z łowiskami, strzelnica, prywatna plaża. Można przejechać się bryczką.

aktywny wypoczynek Dwór Droblin

Gdybyśmy chcieli wyjechać z dziećmi, one też nie będą się nudziły. Place zabaw, boiska, konie, wycieczki, warsztaty kulinarne, wypożyczalnia quadów i rowerów, wszystko to sprawi, że dzieci po całym dniu będą smacznie spały, a rodzice będą mieli chwilę dla siebie.

wczasy z dziećmi

aktywny wypoczynek z dziećmi

Miejsce wydaje się idealne, nie tylko ze względu na położenie i atrakcje, ale także ze względu na kuchnię. Kameralna restauracja znajdująca się w Dworze Droblin serwuje dania kuchni polskiej z elementami fusion, które powstają z naturalnych składników dostarczanych przez lokalnych producentów. A jak już wiecie, zdrowe odżywianie stało się dla mnie sprawą kluczową. Istnieje również możliwość zakupu przetworów przygotowanych przez kucharzy.

restauracja Dwór Droblin

Przestronne, komfortowe i dworskie pokoje, utrzymane w klasycznym stylu dadzą ukojenie po obfitym we wrażenia dniu.

Na uwagę zasługuje także fakt, że Dwór Droblin decyzją Marszałka Województwa Lubelskiego został oznaczony czterogwiazdkowym standardem.

romantyczny weekend

Na stronie internetowej www.dwordroblin.pl w zakładce oferty specjalne można wybrać ciekawe propozycje na romantyczny weekend we dwoje, oraz pakiety rodzinne. Każdy znajdzie coś dla siebie. Ja już upatrzyłam sobie weekend dla dwojga. Muszę przyznać, że jeszcze nigdy nie korzystałam z takiej formy wypoczynku.

 Lubicie takie zorganizowane romantyczne weekendy we dwoje, czy w grę wchodzą tylko wypady rodzinne? 

#Wpis jest elementem współpracy z Dworem Droblin

 

Jeśli podobał Ci się wpis, proszę udostępnij go dalej. Dziękuję! :)
Podobne wpisy

8 komentarzy

Zaciesz 23 października 2013 - 11:06

Kocham wypady we dwoje, szczególnie te spontaniczne w nieznane miejsca. Staram się jak najwięcej zwiedzać, odkrywać nowe miejsca lub te zapomniane przez czas. Nie jestem typem domatorki to pewne.

Odpowiedz
Dorota 23 października 2013 - 16:32

Ja też uwielbiam podróże. Kiedyś więcej jeździłam po świecie, z racji sportu, teraz więcej jeżdżę po Polsce.

Odpowiedz
Małgosia 23 października 2013 - 11:24

Ach marzy mi się taki romantyczny weekend we dwoje;)

Odpowiedz
Jak to widzę ja 23 października 2013 - 13:47

Wygląda zachęcająco. Na kładzie z chęcią bym przycisnął :)

Odpowiedz
kudels 23 października 2013 - 22:52

cóż za fantastyczne miejsce :)) konie to dla mnie wystarczający powód:)

Odpowiedz
Złote Myśli Zochy 24 października 2013 - 21:38

Bardzo przyjemnie to wygląda, nie można zaprzeczyć. Chętnie wybrałabym się na taki weekend we dwoje:)

Odpowiedz
Anna 31 października 2013 - 16:53

Dla nas najlepszym rozwiązaniem byłby typowo rodzinny wypad. Fajnie, że w Droblinie jest sporo zajęć dla dzieciaków, bo przynajmniej nie siedzą cały czas na głowie ;). Poza tym, muszę przyznać, że okolica wyjątkowo przepiękna, aż chce się jechać ;).

Odpowiedz
Dorota 31 października 2013 - 18:16

Nie ma nic gorszego na urlopie rodzinnym, niż nudzące się dziecko. Jeśli wybieramy się gdzieś wspólnie, a zazwyczaj tak jest, to szukamy takiego miejsca, gdzie będzie sporo atrakcji dla dzieci. I dziecko się cieszy i rodzice mają trochę spokoju.

Odpowiedz

Zostaw komentarz