fbpx

Inspiracje modowe w sieci

by Dorota Zalepa
12 komentarzy
portal modowy

Ewelina Rydzyńska radzi: „Inspiracją bądźmy same dla siebie. Słuchajmy swoich potrzeb, nie przebierajmy się za osoby, których stylizacje akurat wpadły Nam w oko. (…) Ubranie to integralna część każdego z Nas, a najważniejsze by w ciuchach BYĆ SOBĄ  :)”

Zgadzam się z całym tym stwierdzeniem. Nie warto kopiować, nie warto się przebierać za kolejną Dodę, Małgorzatę Kożuchowską czy Davida Beckhama. Trzeba odnaleźć swój styl, w którym będziemy czuli się dobrze, choćbyśmy mieli chodzić cały dzień w dresie. Nieraz zdarza mi się włożyć coś, w czym czuję się jakoś nieswojo. Po prostu to nie jestem wtedy JA. Bywa, że kupuję kolejne spodnie w tym samym kolorze i fasonie, bo w nich czuję się najlepiej. Mam jednak swoje miejsca w sieci, do których od czasu do czasu zaglądam i wiem, że znajdę tam stylizacje pasujące do mojej osobowości.

Moje inspiracje modowe w sieci

inspiracje modowe

Jestem Kasia – popularny blog o modzie, prowadzony przez studentkę Kasię, pochodzącą z małej miejscowości na Śląsku. Ceni minimalizm, styl boho i vintage, często odwiedza second-handy. Jej stylizacje bardzo mi się podobają.

Charlize Mystery – jeśli szukam pomysłów na bardziej elegancki strój, to blog Karoliny jest idealny. Blogerka świetnie miesza style. Elegancki ze sportowym lub bardziej drapieżnym. Jej stylizacje nigdy nie są oczywiste i przewidywalne.

Lubię też podpatrywać co nosi ulica. Świetne zdjęcia robią Garance Dore– francuska blogerka, artystka, fotografka  i The Sartorialist– bloger, fotograf. Prywatnie są parą.

Jeśli natomiast chcę się dowiedzieć co będzie modne latem albo jakie będą trendy za rok, to wyrocznią w tej kwestii jest portal modowy style.com.

Nie śledzę jednak wszystkiego regularnie, bo potem wydaje mi się, że wszystko co mam szafie jest totalnie niemodne i najchętniej poszłabym natychmiast na zakupy. Podpatruję i wybieram dla siebie to, co do mnie pasuje i w czym będę zawsze sobą.

A Wy skąd czerpiecie swoje modowe inspiracje? Czy kierujecie się stylem jakiejś znanej osoby?

Jeśli podobał Ci się wpis, proszę udostępnij go dalej. Dziękuję! :)
Podobne wpisy