blog o slow life

Hej! Bardzo się cieszę, że tu jesteś. To znaczy, że prawdopodobnie szukasz miejsca (być może jeszcze o tym nie wiesz), które w pozytywny sposób zmotywuje Cię do podniesienia jakości Twojego życia i to na wielu płaszczyznach. Głęboko wierzę w to, że to jak wygląda nasze życie, zależy przede wszystkim od nas. Dlatego na blogu staram się motywować czytelników do uważnego życia, celebrowania chwil, bycia tu i teraz, dokonywania świadomych wyborów, także tych związanych z modą.

 

Kameralna to blog o slow life, na którym zainspiruję i zmotywuje Cię do czerpania z życia tego co najlepsze. Postom o slow life towarzyszą tematy związane ze świadomą modą – slow fashion,  zdrowym stylem życia, a także porady blogowe, które wynikają z mojego 3 letniego doświadczenia.

Przygotowałam dla Ciebie zbiór najważniejszych postów, które pozwolą Ci zorientować się o czym jest blog.

 

Slow life

 

Posty o celebrowaniu życia, odnajdywaniu szczęścia w codzienności i wartościach, które nie przemijają.

 

 

Slow fashion

 

Posty o świadomej modzie, poszukiwaniu własnego stylu, budowaniu harmonijnej i spójnej z naszą osobowością, szafy.

 

 

Jakość odzieży

 

 

Poradniki zakupowe

 

Dużym zainteresowaniem cieszą się także poradniki zakupowe, w których podpowiadam na jakie ubrania i dodatki warto zwrócić uwagę.

 

Slow fashion w praktyce

 

Cykl – „3 sposoby na…” pokazujący wybrany element garderoby w trzech odsłonach:

 

 

 

Kulisy blogowania

 

To bardzo popularny cykl postów, w którym opowiadam o tym, jak prowadzić bloga, pokazuję z jakich narzędzi i aplikacji warto skorzystać, jak pisać i pozycjonować posty i skąd czerpać inspiracje.

 

 

 

Na blogu pojawiają się także tematy związane z fotografią w dość szerokim ujęciu. Znajdziesz tu m.in. posty instruktażowe, z których dowiesz się jak robić zdjęcia w trybie manualnym, ale także inspiracje do tworzenia wyjątkowych i unikatowych fotografii, także przy pomocy telefonu.

 

W kategorii slow food szukam odpowiedzi na pytania – jak odżywiać się zdrowo, które produkty spożywcze mają dobry skład, oraz publikuję przepisy na smaczne i proste dania.

 

Z kolei Wnętrza to miejsce, w którym zdradzam moje zamiłowanie do stylu skandynawskiego i pokazuję aranżacje mojego mieszkania.

 

Natomiast w kategorii Uroda pojawiają się posty związane z pielęgnacją, oraz moje subiektywne oceny kosmetyków, istotną rolę w mojej codziennej pielęgnacji odgrywają kosmetyki naturalne.

 

Zapisz się do Kameralnego Newslettera

 

Jeśli chcesz być na bieżąco z moimi postami, oraz masz ochotę na treści o slow life, slow fashion, slow food, slow beauty czy dotyczące blogowania, które nie są publikowane na blogu, zapisz się do Kameralnego Newslettera. Subskrybenci newslettera otrzymali na przykład listę motywacyjnych filmów, którą wspólnie stworzyliśmy, oraz darmowy e-book o pozycjonowaniu. Skorzystaj proszę z poniższego formularza. Dziękuję :)