fbpx

Zacznij TU!

Hej! Bardzo się cieszę, że tu jesteś. To znaczy, że prawdopodobnie szukasz miejsca (być może jeszcze o tym nie wiesz), które w pozytywny sposób zmotywuje Cię do podniesienia jakości Twojego życia i to na wielu płaszczyznach. Wierzę w to, że mamy realny wpływ na nasze życie. Dlatego na blogu staram się motywować czytelników do uważnego życia, celebrowania chwil, bycia tu i teraz, dokonywania świadomych wyborów, także tych związanych z modą.

 

Kameralna to blog o slow life, na którym zainspiruję i zmotywuje Cię do czerpania z życia tego co najlepsze. Postom o slow life towarzyszą tematy związane ze świadomą modą – slow fashion, zdrowym stylem życia, a także porady blogowe, które wynikają z mojego 6 letniego doświadczenia.

Przygotowałam dla Ciebie zbiór najważniejszych postów, które pozwolą Ci zorientować się o czym jest blog.

Zapisz się na SLOW newsletter

 

Jeśli masz ochotę na więcej treści o uważnym życiu i świadomej modzie, które nie są publikowane na blogu, zapisz się na SLOW newsletter. Jako bonus otrzymasz Panner Szafy, który pomoże Ci uporządkować Twoją szafę i określić swój styl. Skorzystaj proszę z poniższego formularza. Dziękuję :)